Børnehaven Augusta
 
  • Formand

    • Maria Kolmos Christiansen

      Maria Kolmos Christiansen

      Valgperiode 22-05-2019 - 31-05-2021
  • Næstformand

    • Line Nørgaard Hemmingsen

      Line Nørgaard Hemmingsen

      Valgperiode 21-08-2020 - 31-05-2022
  • Suppleant

    • Carina Vejsnæs Heise

      Carina Vejsnæs Heise

      Valgperiode 21-08-2020 - 31-05-2021
  • Personalerepræsentant

    • Gitte Mohr Nielsen

      Gitte Mohr Nielsen

  • Forældrerepræsentant

    • Camilla Nordbag Kristoffersen

      Camilla Nordbag Kristoffersen

      Valgperiode 21-08-2020 - 30-04-2021
    • Anders Jensen

      Anders Jensen

      Valgperiode 22-05-2019 - 31-05-2021
    • Karina Pustal Mærsk Vinum

      Karina Pustal Mærsk Vinum

      Valgperiode 21-08-2020 - 31-05-2022
  • Lederrepræsentant

    • Vivi Dybdal Larsen

      Vivi Dybdal Larsen